Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Fryzjer
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Numer: StPr/18/1359
OBOWIĄZKI:

wniosek

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Mińsk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Zobacz podobne oferty

Fryzjer k/m (fryzjerstwo damsko-męskie)

j.w.Wymagania konieczne:Zawód: Pozostali fryzjerzy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: Fryzjerstwo...

Fryzjer

Prace fryzjerskieWymagania konieczne: Zawód: Fryzjer*Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Fryzjer

strzyżenie, farbowanie włosów itp.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: czeladnik - fryzjerUprawnienia:...

Fryzjer

do uzgodnieniaWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Fryzjer

Fryzjer k/m

j.w.Wymagania konieczne:Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inneWymagania inne:wykształcenie...

Fryzjer

do uzgodnieniaWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Fryzjer