Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Fryzjer
Miejsce pracy: Radom
Numer: StPr/19/2435
OBOWIĄZKI:
do uzgodnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Radom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Zobacz podobne oferty

Fryzjer

Wykonywanie zabiegów, takich jak: strzyżenie, modelowanie, koloryzacja włosów klientów, doradzanie w wyborze koloru czy fryzury, sprzedaż produktów...

Fryzjer damsko - męski

do uzgodnieniaWymagania konieczne:Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 2)Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Fryzjer

usługi fryzjerskieWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Fryzjer

do uzgodnieniaWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Fryzjer

Fryzjer

Fryzjer

Strzyżenie męskieWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Fryzjer

Strzyżenie damskie-męskieWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWymagania inne:Umiejetności: strzyżenie, farbowanie, czesanieDoświadczenie...