Praca: Kierownik Zmiany

Ogłoszenie numer: 1903643, z dnia 25-01-2018

Huta Szkła „Czechy" S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmetycznego i spożywczego.

Od roku 2013 Huta Szkła „Czechy” S.A.wchodzi w skład włoskiej grupyZignago Vetro S.p.A. i wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie produkcji i technik zdobienia opakowań szklanych.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zmiany

Miejsce pracy: / Trąbki k/Garwolina

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy zespołu pracowników na zmianie,
  • Kontrolowanie realizacji dziennego planu produkcyjnego i współpraca z działami powiązanymi,
  • Dbanie o najwyższą jakość produkcji,
  • Prowadzenie i nadzorowanie raportów zmianowych oraz dokumentacji pracowniczej,
  • Budowanie zaangażowanego i efektywnego zespołu oraz zarządzanie zespołem pracowników produkcji poprzez koordynowanie pracy, ocenę, motywowanie oraz dbałość o rozwój i bezpieczeństwo pracy podległych pracowników,
  • Przestrzeganie zasad BHP oraz procedur wewnątrzzakładowych,
  • Reagowanie na pojawiające się problemy produkcyjne i pracownicze.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz koncentracja na realizacji celów,
  • Proaktywne podejście i inicjatywa we wprowadzaniu usprawnień i innowacji w pracy,
  • Doświadczenie i zdolności interpersonalne w zakresie zarządzania zespołem pracowników,
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Gotowość pracy w systemie zmianowym 4-ro brygadowym.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Benefity.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/kierownik-zmiany_1903643.html