Praca: Księgowa / Księgowy

Verona Products Professional sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży kosmetycznej.

Obecnie  poszukujemy pracownika na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Andrzejów Duranowski

Zakres obowiązków:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych, nadzorowanie ich prawidłowego obiegu
  • weryfikację i zatwierdzanie dokumentów finansowych pod względem formalno-rachunkowym
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • kontrola i rozliczanie kont rachunkowych, przygotowanie specyfikacji wybranych kont
  • przygotowywanie zestawień i raportów statystycznych, księgowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • dbanie o dokładność, skuteczność i terminowość realizacji zadań
  • pomoc w prowadzeniu kadr - ewidencja urlopów, zwolnień, przygotowanie teczek dla pracowników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, księgowość)

  • doświadczenie zawodowe w księgowości, preferowane w firmie produkcyjnej

  • umiejętność prawidłowego interpretowania ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (w tym doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń podatkowych w zakresie zarówno transakcji wewnątrzunijnych jak również dotyczących eksportu)  – pełna i praktyczna ich znajomość

  • biegła obsługa arkuszy kalkulacyjnych

  • znajomość zintegrowanych systemów finansowo-księgowych, mile widziana znajomość systemu Comarch

  • zdolności analityczne, umiejętność podejmowania szybkich decyzji, dobra organizacja pracy własnej

  • nastawienie na realizację wyznaczonych zadań

  • dyspozycyjność, terminowość, dokładność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie produkcyjnej

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

  • możliwość nawiązania współpracy od zaraz

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/ksiegowa-ksiegowy_1891579.html