Praca: Młodszy technik utrzymania ruchu

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Młodszy technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: / Grodzisk Mazowiecki

Zadania:
  • zapewnianie ciągłości pracy maszyn w zakładzie produkcyjnym
  • serwisowanie i usuwanie awarii
  • współpraca z działem produkcji i specjalistycznymi firmami podwykonawczymi
  • nadzór nad bieżącymi potrzebami dot. materiałów i części zamiennych
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektromechanika, preferowana mechatronika lub automatyka)
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej będzie mile widziana
  • znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki, automatyki ,napędów elektrycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
  • pracę w Grodzisku Mazowieckim
  • możliwość przyuczenia do zawodu
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę
  • atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: kartę multisport, bonusy świąteczne, uczestnictwo w konkursach z nagrodami, okazjonalne paczki produktów zakładu, dodatkowe ubezpieczenie itp.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/mlodszy-technik-utrzymania-ruchu_1915681.html