Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Kazuń Nowy
Numer: StPr/18/0067
OBOWIĄZKI:

Utrzymanie czystości w miejscu pracy i obróbka warzyw, przygotowywanie potraw według receptur

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Kazuń Nowy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty



Pomoc kuchenna

do uzgodnieniaWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pomoc kuchenna

przygotowywanie posiłków (pierogi, pizza), dbanie o czystość pomieszczeń i urządzeńWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne...

Pomoc kuchenna

wg programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe

Pomoc kuchenna

wg stanowiskaWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pomoc kuchenna

Pomoc w przygotowywaniu i produkcji potraw z różnego rodzaju surowców. Nauka przygotowywania surówek, sałatek, wyrobów garmażeryjnych. Utrzymywanie w...

Pomoc kuchenna

obsługa urządzeń i maszyn kuchennych, wstępna obróbka warzyw, owoców i innych surowców, przygotowywanie potraw z wytycznymi kucharki, utrzymanie...

Pomoc kuchenna

Wg. stanowiska

Pomoc kuchenna

wg programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe