Praca: pracownik cukrowni

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy Certyfikat.
pracownik cukrowni
Miejsce pracy: Glinojeck
Nr ref.: 5555

Dla naszego klienta Cukrownia Glinojeck S.A. poszukujemy osób na stanowisko: POMOCNIK OPERATORA STACJI TECHNOLOGICZNEJ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obsługa krajalnic i urządzeń pomocniczych
Transport noży i innych części krajalnic z magazynu lub ostrzonych noży z warsztatów mechanicznych
Wymiana noży w ramkach
Przygotowanie ramek nożowych do montażu w krajalnicy
Wymiana całych ramek nożowych w krajalnicach
Ostrzenie noży

WYMAGANIA:

Osoby od 18 roku życia
Mile widziane doświadczenie na produkcji
Minimum wykształcenie zawodowe
Gotowość do pracy zmianowej
Wymagana książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia

OFERUJEMY:

Szkolenie podnoszące kwalifikacje na danym stanowisku, opiekę koordynatora
Stawkę godzinową 13,50
Dobrze wyposażone miejsce pracy
Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
Umowę zlecenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule. Aplikacje bez obligatoryjnej zgody nie będą rozpatrywane.
Poniższa klauzula jest obligatoryjna:
1.Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
Poniższa klauzula jest opcjonalna:
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182