Praca: Pracownik Magazynu

Jesteśmy liderem na rynku transportu wewnętrznego i procesów okołoprodukcyjnych.

Świadczymy usługi dla największych światowych marek na terenie całego kraju.

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo pracy.

Pracownik Magazynu
Miejsce pracy: Błonie
Opis stanowiska:
  • Kompletacja i pakowanie zamówień
  • Etykietowanie produktów
  • Kontrola stanów magazynowych
Wymagania:
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (następnie umowy o pracę) w systemie 2-zmianowym od pn do pt z możliwością pracy w nadgodzinach
  • Wsparcie wykwalifikowanej kadry kierowniczej
  • Benefity pracownicze (prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa, paczki świąteczne)
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/pracownik-magazynu_1915017.html