Praca: Pracownik składu samochodowego

Centrum Samochodowe MOSTVA Spółka z o. o. w Mszczonowie
zatrudni na stanowisko:

Pracownik składu samochodowego

Miejsce pracy: Mszczonów

Opis stanowiska pracy:

Czynności związane z obsługą i przygotowaniem fabrycznie nowych samochodów do wysyłki do dealerów, w tym między innymi:

  •  przemieszczanie i parkowanie,
  •  montaż akcesoriów,
  •  przeglądy,
  •  odbiór jakościowy.
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętności manualne,
  • dokładność, solidność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zasad,
  • mile widziane wykształcenie zawodowe (w tym o profilu samochodowym: mechanika pojazdowa,   elektromechanika lub podobne), znajomość budowy samochodu.
Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
  • system wynagradzania miesięczny oraz premia uzależniona od umiejętności i wyników pracy,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, pakiety rekreacyjno-sportowe, ubezpieczenie na życie, zfśs),
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia).
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-skladu-samochodowego_1980782.html
Wysyłając dokumenty prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno Gnojnej moich danych osobowych umieszczonych w CV w zakresie przekraczającym dane określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Pracownik składu samochodowego, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

W przypadku, gdy CV ma być wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prowadzonych przez MOSTVA Sp. z o.o. dodatkowo prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno Gnojnej moich danych osobowych umieszczonych w CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 3 lat od zakończenia obecnej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).”

Administratorem Państwa danych osobowych jest MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno Gnojnej. Pełna informacja odnoście przetwarzania Państwa danych osobowych dostępna jest pod adresem: www.mostva.com.pl/klauzula2.