Praca: Pracownik w Dziale Obsługi Klienta

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Aktualnie dla naszego Klienta firmy usługowo- handlowej poszukujemy:

Pracownik w Dziale Obsługi Klienta
Miejsce pracy: / Warszawa, Ząbki, Marki |
Zadania:
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
  • Przyjmowanie zwrotów i reklamacji
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Klientów
  • Fakturowanie należności
  • Udzielania informacji klientom.
Wymagania:
  • Gotowość do pracy zmianowej także w weekendy
  • Chęć nawiązania dłuższej współpracy
  • Optymizm, komunikatywność i swoboda w prowadzeniu rozmów
  • Pomocne i przyjazne podejście do klienta
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość jęz. angielskiego.
Oferujemy:
  • Bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 1/2 etatu
  • Stawka: 20 zł brutto/h
  • Benefity pozapłacowe: karta Mulstisport, prywatna opieka medyczna, bony okolicznościowe, dofinansowanie do posiłków
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Ubezpieczenie NWW oraz program emerytalny.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/pracownik-w-dziale-obslugi-klienta_1783809.html