Praca: Sprzedawca

Należąca do grupy Studio Moderna spółka Studio Moderna Polska Sp. z o.o. powstała w 1997 roku. Firma jest obecna na polskim rynku pod markami Top Shop, Dormeo, Delimano, Kosmodisk, Walkmaxx.

Jeden z produktów z oferty firmy - NutriBullet - jest nr. 1 wśród blenderów w Polsce wg. Mens Health
Mamy 16 sklepów stacjonarnych w Polsce pod logo Top Shop

W związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszego nowego sklepu stacjonarnego TOP SHOP w Warszawie (CH M1) posiadającego w swojej ofercie produkty codziennego użytku poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Sprzedawca
Miejsce pracy: Warszawa Marki
Obowiązki:
  • Sprzedaż produktów własnych marek
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie
  • Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
  • Dbanie o ekspozycję towarów oraz utrzymywanie porządku i wizerunku zgodnego ze standardami firmy
Wymagania:
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • Nastawienie na realizację celów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze klienta
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczny czas pracy ( grafik ustalany co miesiąc)
  • Pakiet szkoleń wdrażających
  • Pracę w sympatycznym, dynamicznym i pełnym pasji zespole
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/sprzedawca_1790198.html