Praca: Szwacz maszynowy

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Szwacz maszynowy
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/18/1591
OBOWIĄZKI:
Szycie odzieży damskiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: obsługa stebnówki

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Zobacz podobne oferty

Szwaczka

wykonywanie elementów wyposażenia wojskowego, szycie ciężkieWymagania konieczne:Zawód: Szwaczka maszynowaWykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Szwacz / Szwaczka

Miejsce pracy: Münster (Niemcy)   Obowiązki: szycie worków filtracyjnych do odpylania i separacji ciał stałych z tkanin technologicznych i filcu...

Szwaczka

do uzgodnieniaWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: umiejętność szycia

Szwaczka

do uzgodnieniaWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Szwaczka

Szwaczka

szycie operacyjne odzieży lekkiejWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe

Szwaczka

Szwaczka

do uzgodnieniaWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe