Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Numer: StPr/19/0099
OBOWIĄZKI:
Współuczestniczenie w procesie obsługi klienta w zakresie standardowych, powtarzalnych zadań opisanych procedurami. Wspieranie przepływu informacji, w tym również telefonicznych i mailowych oraz obiegu dokumentów. Współpraca przy wydawaniu warunków przyłączenia, zawieraniu umów przyłaczeniowych. Współuczestniczenie w procesie ewidencji majątku sieciowego oraz procesie gospodarki magazynowej. Współpraca przy przygotowywaniu raportów, prezentacji, analiz, zestawień i projektów pism.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera (znajomość programów MS-Office)

Wymagania inne:

dobra organizacja pracy, komunikatywność, na stawienie na rozwój własny, odpowiedzialność i profesjonalizm, dązenie do rezultatów

Miejsce pracy:

Grodzisk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim