Radom office Park – oferta dla inwestorów

biuroRadom ma do zaoferowania inwestorom znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Dużym zainteresowaniem cieszą się szczególnie powierzchnie biurowe, które powstają w kilku punktach miasta. Radom Office Park ma całkiem duży potencjał, który zapewne niedługo zostanie jeszcze bardziej odkryty.

Zapomniany Radom?

Miasto, obok Kozienic i Ryk jest jednym z punktów na trasie Puławy-Warszawa. Niegdyś niezbyt doceniane, dziś stanowi jeden z najciekawszych punktów na mapie województwa mazowieckiego. Co prawda nadal wiele kontrowersji wzbudza tamtejsze lotnisko wraz z kilkoma innymi punktami, jednak mimo wszystko warto zwrócić uwagę na to miejsce pod kątem inwestycji związanych z powierzchniami biurowymi.

Firmy związane z działalnością usługową, transportową oraz wiele innych branż z pewnością znajdą coś dla siebie na radomskim rynku nieruchomości. Bardzo możliwe, że zechcą zostać tu na dłużej również Ci, którzy upatrują szans w odciążeniu trasy z powodu niedługiego otwarcia drogi ekspresowej z Lublina do Warszawy. Warto zauważyć, że to nie tylko „odkorkuje” miasto, ale również sprawi, że zrobi się nieco ciszej i spokojniej, co ucieszy osoby, które planują tworzyć tu miejsca do wypoczynku dla osób, które wciąż wolą podróżować „starą” trasą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *