Załóż firmę z WUP

własna firmaPracownicy Urzędu Pracy w Ostrowi Mazowieckiej często spotykają się z pytaniami odnośnie wznowienia programu Załóż Firmę z WUP. Był on organizowany na przejrzystych zasadach i dzięki temu mogło z niego skorzystać wiele osób, które z sukcesami dziś prowadzą własne przedsiębiorstwa.

Przemyślany program i dobre rezultaty

W programie mogły wziąć udział osoby zamieszkujące województwo mazowieckie, które nie prowadziły działalności gospodarczej przed przystąpieniem do projektu. Około 70 osób zostało skierowanych do doradców oraz mogły one uczestniczyć w szkoleniach, podnoszące znacznie ich szanse na stworzenie opłacalnego biznesu. Można było otrzymać również dość duże wsparcie finansowe w formie datku pomostowego, a także jednorazową dotację na rzecz rozwoju własnego przedsiębiorstwa.

Rzadko spotyka się tak skonstruowane programy, w których szanse przedsiębiorców wydają się naprawdę równe. Przewidziane działania rzeczywiście były przydatne początkującym przedsiębiorcom, a dotacje miały taką wielkość, która rzeczywiście była w stanie zaspokoić potrzeby początkowe, które zwykle przedsiębiorcy pokrywają z własnej kieszeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *