Ciekawy obszar dla inwestorów

inwestycjeCałe województwo mazowieckie jest niezwykle interesującym obszarem dla inwestorów. Chodzi tu nie tylko o atrakcyjne położenie geograficzne, ale również o ilość mieszkańców w wieku produkcyjnym. Nawet w tak małych miejscowościach jak Błonie, daje się zauważyć spadek bezrobocia, spowodowany obecnością na obrzeżach miejscowości dużych zakładów, zatrudniających nawet po kilkaset osób.

Dlaczego akurat mazowieckie?

Wcześniej wymienione czynniki mają ogromne znaczenie, jednak to nadal nie wszystko. Bardzo ważna jest również ilość szkół oraz ośrodków szkoleniowych, mogących dostarczyć wysoko wykwalifikowany personel do niemal każdej branży.

Dojazd do danej lokalizacji również jest niezwykle istotny z punktu widzenia potencjalnych inwestorów. Nie da się ukryć, że dobry dojazd do pracy, jak również atrakcyjna lokalizacja z perspektywy klienta, to bardzo ważne czynniki na drodze do sukcesu danego przedsięwzięcia.

Walka o lokalizację w województwie mazowieckim wydaje się być uzasadniona, dlatego też ceny najmu lokali wciąż są tu dość wysokie. Sytuacja związana z epidemią nie wydaje się być u kresu, jednakże przedsiębiorcy, których biznesy są zlokalizowane w województwie mazowieckim, wydają się być dobrej myśli.

8 thoughts on “Ciekawy obszar dla inwestorów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *