Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Doradca klienta
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Numer: StPr/23/0017
OBOWIĄZKI:
Organizacja sprzedaży w salonie, obsługa klienta, pozyskiwanie zleceń, przygotowywanie dokumentacji ofertowej, inne czynności zlecone przez właściciela.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

staż pracy - mile widziany przy obsłudze klienta

Miejsce pracy:

Sokołów Podlaski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Najnowsze oferty pracy:

Team Leader (German Operational Support Team)

dzisiaj

Coloplast Business Centre Sp z o.o.

mazowieckie /

Więcej informacji

Specjalista ds. Socjalnych

dzisiaj

Warszawski Uniwersytet Medyczny

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Doradca Klienta

wczoraj

AGATA Spółka Akcyjna

mazowieckie / Warszawa, Okęcie

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta; Realizacja sprzedaży; Utrzymywanie...

Więcej informacji

Doradca Biznesowy sieci PLAY - sprzedaż usług telekomunikacyjnych / teleinformatycznych - ICT

wczoraj

m-PLAY

mazowieckie /

Dajemy: Podstawę gwarancji faktury Dostęp do bazy klientów Umowa zlecenie lub umowa o współpracy Wysokie zarobki Preferencyjne warunki dla osób...

Więcej informacji