Specjalista ds. Microsoft System Center (SCCM i SCOM)

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Żelazna 59A

Termin składania CV: 20 stycznia 2023 r.

CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:
  • posiada minimum średnie wykształcenie,
  • ma minimum roczne doświadczenie zawodowe,
  • ma praktyczne doświadczenie związane z utrzymaniem, implementacją i rozwiązywaniem problemów związanych z SCCM i SCOM,
  • posiada umiejętności tworzenia paczek instalacyjnych i ich dystrybucji,
  • ma doświadczenie w zakresie monitoringu systemów serwerowych,
  • dobrze zna systemy operacyjne MS Windows Server oraz powiązane - AD, GPO, WSUS, DNS, DHCP,
  • posiada czynne prawo jazdy kategorii B,
  • jest komunikatywny i otwarty na współpracę w zespole.
DODATKOWO DOCENIMY:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane na kierunkach: informatyka, teleinformatyka, inżynieria systemów/sieci, aplikacje www, elektronika, automatyka,
  • certyfikaty potwierdzające znajomość rozwiązań ze wskazanego obszaru.
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
  • utrzymanie systemu Microsoft Endpoint Configuration Manager (SCCM) oraz System Center Operations Manager (SCOM),
  • zarządzanie serwerami i stacjami roboczymi oraz dystrybucję paczek instalacyjnych i poprawek wykorzystując system SCCM,
  • wykonywanie zadań administracyjnych w systemie SCOM i SCCM,
  • tworzenie i zarządzanie regułami powiadomień monitoringu systemów serwerowych w systemie SCOM,
  • nadzór nad utrzymaniem prawidłowego funkcjonowania systemów serwerowych z wykorzystaniem SCOM.
OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę. Stabilne Zatrudnienie.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki.
  • Wczasy „pod gruszą”. Bazy noclegowe w całym kraju.
  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Zgrany zespół i miłą atmosferę.
  • Pracę, która ma znaczenie.

Najnowsze oferty pracy:

Lekarz Stomatolog

wczoraj

LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Ekspert ds. Relacji z Klientem

wczoraj

GRUPA PZU

Podobne oferty

Administrator środowiska aplikacyjnego e-KRN+

wczoraj

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie Państwowy Instytut Badawczy

Wymagania: Wymagana znajomość konstrukcji obiektów JSON i XML. Wymagana znajomość języka Java Script na poziomie pozwalającym na manipulacje...

Więcej informacji

Specjalista ds. Systemów IT (SAP)

2023-01-29

PLAY

Twoje zadania: Merytoryczne wsparcie użytkowników systemu SAP Czynny udział w projektach rozwojowych oraz utrzymaniu systemów SAP Zarządzanie kontami...