Radom office Park – oferta dla inwestorów

biuroRadom ma do zaoferowania inwestorom znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Dużym zainteresowaniem cieszą się szczególnie powierzchnie biurowe, które powstają w kilku punktach miasta. Radom Office Park ma całkiem duży potencjał, który zapewne niedługo zostanie jeszcze bardziej odkryty.

Zapomniany Radom?

Miasto, obok Kozienic i Ryk jest jednym z punktów na trasie Puławy-Warszawa. Niegdyś niezbyt doceniane, dziś stanowi jeden z najciekawszych punktów na mapie województwa mazowieckiego. Co prawda nadal wiele kontrowersji wzbudza tamtejsze lotnisko wraz z kilkoma innymi punktami, jednak mimo wszystko warto zwrócić uwagę na to miejsce pod kątem inwestycji związanych z powierzchniami biurowymi.

Firmy związane z działalnością usługową, transportową oraz wiele innych branż z pewnością znajdą coś dla siebie na radomskim rynku nieruchomości. Bardzo możliwe, że zechcą zostać tu na dłużej również Ci, którzy upatrują szans w odciążeniu trasy z powodu niedługiego otwarcia drogi ekspresowej z Lublina do Warszawy. Warto zauważyć, że to nie tylko „odkorkuje” miasto, ale również sprawi, że zrobi się nieco ciszej i spokojniej, co ucieszy osoby, które planują tworzyć tu miejsca do wypoczynku dla osób, które wciąż wolą podróżować „starą” trasą.

 

12 thoughts on “Radom office Park – oferta dla inwestorów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *