Praca: Operator wózka widłowego

Wiodący polski producent przetworów warzywnych poszukuje osoby na stanowisko:

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Błonie
Nr ref.: 3/01/2018 operator wózka widłowego
Zadania:
  • praca na wózku widłowym czołowym lub wysokiego składowania,
  • praca w systemie zmianowym,
  • utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy.
Wymagania:
  • co najmniej rok doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
  • dobra umiejętność jeżdżenia wózkiem widłowym,
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
  • możliwość pracy w systemie zmianowym,
  • gotowość do podjęcia pracy w Błoniu.
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowania
  • szkolenia
  • pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/operator-wozka-widlowego_1902742.html