Praca: Pracownik Działu Technicznego

Ogłoszenie numer: 1780456, z dnia 04-09-2017

Firma z branży AGD zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik Działu Technicznego

Miejsce pracy: / Milanówek

Opis stanowiska

  • tworzenie instrukcji obsługi urządzeń AGD zgodnie z obowiązującymi normami
  • sprawdzanie poprawności działania wszystkich opisanych funkcji
  • ocena wyrobu gotowego pod kątem wymaganej jakości
  • przeprowadzenie testów urządzeń AGD - wypełnianie raportów

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, związane z jedną ze specjalizacji tj. elektroniką, elektrotechniką, elektryką
  • doświadczenie w w/w branży w dziale technicznym – mile widziane
  • doświadczenie w użytkowaniu sprzętu AGD
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • motywacja i zaangażowanie do pracy
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o prace
  • system pracy jednozmianowy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • pracę w przyjaznej atmosferze
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/pracownik-dzialu-technicznego_1780456.html