Praca: Regionalny Kierownik ds. handlu detalicznego

Ogłoszenie numer: 1789635, z dnia 12-09-2017

Klient portalu Praca.pl

Firma z branży FMCG poszukuje osoby na stanowisko:

Regionalny Kierownik ds. handlu detalicznego

Miejsce pracy: / Mińsk Mazowiecki, Siedlce

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie istniejącymi sklepami sieci własnej.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • satysfakcjonujące warunki pracy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/regionalny-kierownik-ds-handlu-detalicznego_1789635.html