Praca: Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

Verona Products Professional sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży kosmetycznej.

Obecnie  poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

Miejsce pracy: Andrzejów Duranowski

Zakres obowiązków:

  • analiza kosztów i wskaźników finansowych z interpretacją danych, wnioskami i rekomendacjami
  • analiza rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.
  • kontrola poprawności księgowań dla potrzeb kontrolingowych
  • monitoring spłat należności, współpraca z kancelarią prawną
  • ocena rentowności planowanych projektów i inwestycji, kontrola wydatków inwestycyjnych
  • wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy
  • udział w przygotowywaniu prognoz miesięcznych, rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • biegła obsługa arkuszy kalkulacyjnych i baz danych (mile widziane doświadczenie w pracy z systemem Comarch)
  • przynajmniej roczne doświadczenie w controllingu lub księgowości (atutem będzie doświadczenie w firmach produkcyjnych)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • analityczne myślenie
  • umiejętność zarządzania czasem oraz pracy z dużą ilością informacji.
  • dokładność, dociekliwość, systematyczność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej

Firma oferuje:

  • stabilną pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pozytywną i wspierającą atmosferę
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/specjalista-ds-kontrolingu-finansowego_1891582.html