Praca: Tokarz / Szlifierz / Operator obrabiarek CNC

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów  na stanowisko:

Tokarz / Szlifierz / Operator obrabiarek CNC
Miejsce pracy: Jawczyce
Nr ref.: TOK/01/2018
Opis Stanowiska:
  • konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek
  • wprowadzanie korekt do programów obróbczych
  • ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali
  • realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy przy produkcji seryjnej
  • wykształcenie zawodowe
  • praktyczna znajomość obróbki skrawaniem
  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • pracę w systemie zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie kwartalne
  • miejsce pracy: Jawczyce k. Ożarowa Mazowieckiego
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/tokarz-szlifierz-operator-obrabiarek-cnc_1889634.html