Praca: Praktykant/ka w dziale logistyki

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Praktykant/ka w dziale logistyki
Miejsce pracy: Mszczonów
Nr ref.: PRAK/WAW/0817
Obowiązki:
  • obsługa administracyjno-biurowa,
  • przygotowanie i archiwizacja dokumentacji,
  • wsparcie administracyjne dla zespołu logistyki.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • zdolności organizacyjne,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
  • narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • przygotowanie merytoryczne do pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i wkładu pracy,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/praktykant-ka-w-dziale-logistyki_1777166.html
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.