Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Józefosław
Numer: StPr/24/0840
OBOWIĄZKI:
pakowanie i konfekcjonowanie wyrobów gotowych, załadunek i rozładunek palet, przewóz wyrobów gotowych i surowców, obsługa wózka widłowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne

Wymagania inne:

gotowość do pracy w porze nocnej, brak przeciwwskazań zdrowotnych, uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT) i doświadczenie w pracy na wózku widłowym, minimum 2 miesiące w w/w zawodzie

Miejsce pracy:

Józefosław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 31,83 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie