Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjacje warunków handlowych.
  • Przygotowywanie ofert i realizacja zamówień.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży elektrycznej.
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i umiejętności negocjacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B.
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.
  • Samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, szkolenia.