Analityk Sprzedaży

KGL od ponad 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań z tworzyw sztucznych.
Miejsce pracy: Klaudyn
Oferujemy:
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • szkolenia
  • udział w seminariach, konferencjach
  • kontakt z językiem obcym – możliwość praktycznego używania i nauki
Twój zakres obowiązków:
  • bieżąca analiza danych związanych ze sprzedażą, zakupami, logistyką
  • monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji
  • przygotowywanie wycen i udział w ofertowaniu klientów
  • tworzenie i doskonalenie narzędzi prognozowania i monitorowania sprzedaży
  • przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych
  • współpraca z innymi działami w firmie
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • znajomość procesów biznesowych i sprzedażowych
  • biegła znajomość Excel (formuły, wykresy, tabele przestawne) i Power Point
  • wysokie zdolności analityczne
  • umiejętność interpretowania danych, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań