Asystent ds. Projektów Strategicznych

Lokalizacja: Warszawa

Twoje zadania:
  • Przygotowywanie oraz aktualizacja rankingów i komunikacji o konkursach organizowanych w Departamencie;
  • Wsparcie działań komunikacyjnych dot. inicjatyw wewnętrznych w Departamencie;
  • Wsparcie w przygotowaniu prezentacji na potrzeby spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Wsparcie w przygotowaniu raportów projektów strategicznych realizowanych w Departamencie;
  • Wsparcie logistyczno-organizacyjne w eventach i spotkaniach wewnętrznych.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Dobra obsługa programów pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint);
  • Otwartość oraz komunikatywność;
  • Chęć do nauki;
  • Sumienność;
  • Gotowość do podjęcia pracy w wymiarze pół etatu w formie umowy zlecenie.
Poczuj komfort pracy z nami
  • Opieka Medyczna
  • Ubezpieczenie szpitalne
  • Karta sportowa
  • Program wellbeingowy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Profesjonalne szkolenia
  • Parking
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kursy języka angielskiego
  • Program Poleceń