Asystentka / Asystent ds. administracji - wsparcia sprzedaży

ALL4HOTELS powstało w oparciu o wiedzę i doświadczenie grupy profesjonalistów z branży hotelarskiej. Lata praktyki pozwoliły na stworzenie firmy, której domeną jest kompleksowe wyposażenie hoteli. Oferujemy dziesiątki tysięcy produktów najwyższej jakości. Rozwijamy się i pragniemy, abyście byli częścią tego procesu.

Miejsce pracy: Warszawa, Wawer, 1,3 km od stacji PKP Falenica, 3 km od wjazdu na trasę S2, blisko przystanku ZTM 146, 213 i 521
Nr ref.: AS/WAW/HOT

ALL4HOTELS SP. Z O.O. poszukuje dynamicznej, komunikatywnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko asystent / asystentka wsparcia sprzedaży.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na wyżej wymienionym stanowisku będzie należeć między innymi:
  • weryfikacja faktur zakupowych
  • składanie zamówień u dostawców
  • obieg dokumentów handlowych
  • obsługa sklepu internetowego
  • fakturowanie
  • różnego rodzaju pomoc w codziennej pracy działu sprzedaży
  • współpraca z magazynem w zakresie logistyki dostaw, braków i stanów magazynowych
  • inne zadania zlecone przez przełożonego
  • zajmowanie się sprawami administracyjno-biurowymi
  • obsługa kasy fiskalnej
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację mailową
  • dobra organizacja pracy
  • dynamiczne podejście do wykonywanych zadań
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • mile widziana znajomość programu Enova 365
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej i szybko rozwijającej się firmie
  • bardzo duże możliwości awansu
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • pracę w małym dynamicznym i przyjacielsko nastawionym do siebie zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wsparcie w codziennych zadaniach w okresie wdrożenia