Brygadzista pracujący serwisu sprzątającego

People make places
Miejsce pracy: Warszawa
ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów. Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, office support oraz obsługę techniczną. Jesteśmy w obiektach biurowych, kompleksach handlowych, zakładach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej i służby zdrowia.

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie prac
  • Wdrażanie pracowników
  • Prace fizyczne
  • Raportowanie do managera wykonanych zadań, usterek
  • Nadzór nad chemią I higieną, raportowanie zużycia
  • Współpraca z koordynatorem zmiany nocnej w zakresie bieżących zadań
  • Dbanie o ciągłość usługi - organizowanie zastępstw
  • Dodatkowe zadania oraz współprace z innymi obiektami
  • Organizacja prac okresowych
  • Dbanie o utrzymanie czystości na swoim odcinku
  • Praca z aplikacją

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzątającym
  • Otwartość na rozwój
  • Znajomość chemii, maszyn - mile widziane
  • Znajomość obsługi komputera oraz programu MS Office
  • Samodzielność
  • Dobra organizacja pracy własnej i pracowników

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Szkolenia wprowadzające
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z różnych dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)