Czyściciel pojazdów

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/23/0034
OBOWIĄZKI:
wskazanie kierowcy miejsca mycia pojazdu, sprawdzanie czy okna i drzwi są domknięte, wstępne spłukiwanie zabrudzeń-ręczne lub z użyciem myjki, wycieranie wody z karoserii i szyb, sprzątanie i mycie wnętrz pojazdu z wykorzystaniem kosmetyków, obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

poziom wykształcenia, minimalne kwalifikacje lub umiejętności bez znaczenia, brak wymagań dotyczących predyspozycji psychofizycznych i zdrowotnych

Miejsce pracy:

Leszno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego