Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Numer: StPr/24/0036
OBOWIĄZKI:
Wyszukiwanie potencjalnych klientów i badanie ich potrzeb, przygotowanie i składanie ofert handlowych, wystawianie faktur i planowanie logistyki dostaw, obsługa sklepu internetowego, inne prace biurowe związane z marketingiem i sprzedażą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

Staż pracy mile widziany. Mile widziane osoby z niepełnosprawnościami.

Miejsce pracy:

Sokołów Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim