Dostawca potraw

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/22/1385
OBOWIĄZKI:
Praca w restauracji szybkiej obsługi Kebab King. Odbieranie zamówień i terminowe dostarczanie ich do klientów oraz firm zgodnie z harmonogramem dostaw z zachowaniem wymaganych standardów transportu potraw, przyjmowanie płatności od klientów w formie gotówkowej i bezgotówkowej z użyciem terminala kart płatniczych, współpraca z centralą telefoniczną.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

znajomość potraw kuchni tureckiejznajomość topografii Płocka i okolic

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku