Elektromonter - elektryk

Jesteśmy firmą wykonawczą i doradczą sektora energetycznego.

Dysponujemy własnym biurem projektowym, wykwalifikowanymi i doświadczonymi kadrami inżynierskimi oraz montażowymi. W ramach prowadzonej działalności łączymy kompetencje kilku branż: elektrycznej, budowlanej, mechanicznej, sanitarnej, konsultingowej i finansowej.

Zajmujemy się całością procesów inwestycyjnych w obszarze energetyki od etapu projektowania, poprzez realizację oraz serwis oferowanej infrastruktury energetycznej. Prowadzimy jednocześnie projekty modernizacyjne istniejących już systemów energetycznych, z ukierunkowaniem na ich efektywność i bezpieczeństwo.

miejsce pracy: Raszyn
Obowiązki:
  • montaż instalacji elektrycznych
  • okablowywanie szaf na podstawie rysunku technicznego
  • montaż tras kablowych
  • podłączanie i montaż urządzeń
  • prace konserwacyjno-naprawcze
  • montaż i uruchamianie instalacji fotowoltaicznych
Wymagania:
  • doświadczenie przy uruchamianiu rozdzielnic SN i nn
  • Ukończone szkoły/kursy związane z instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Posiadanie uprawnień SEP do 1 kV
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o znanej marce, ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia ( umowa o pracę lub współpraca B2B )
  • Szansę rozwoju, zdobycia kwalifikacji i umiejętności w ramach organizowanych szkoleń
  • Ciekawe i ambitne realizacje
  • Pomoc fachowego zespołu