Kancelista

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Kancelista
Miejsce pracy: Brwinów
Numer: StPr/24/1255
OBOWIĄZKI:
- obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej- porządkowanie dokumentacji- wsparcie stanowisk pomocniczych i obsługowych związanych z obsługa instytucjiDEKLARACJA ZATRUDNIENIA PO STAŻU: umowa o pracę na min. 3 m-ce (pełen etat)GODZINY STAŻU: poniedziałek-czwartek: 8:00-16:00, piatek: 8:00-14:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Brwinów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie