Kelner / barman

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Miejsce pracy: Nasielsk
Numer: StPr/22/0639
OBOWIĄZKI:

Obsługa sali konsumpcyjnej, baru, przyjmowanie zamówień, podawanie posiłków i napojów, przygotowywanie prostych potraw i napojów, prowadzenie sprzedaży i rozliczanie baru, prace porządkowe, wypełnianie dokumentacji związanej z działalnością

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Umiejętność: - stosowania zasad HACCP, - obsługi urządzeń barowych i sprzedażowych, - zapisów w dokumentacji, - przygotowywania prostych posiłków i napojów, - kontaktu z klientem Znajomość języka angielskiego: w mowie na poziomie komunikatywnym, w piśmie - mile widziane

Miejsce pracy:

Nasielsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim