Kierowca autobusu (kat.d)

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/0303
OBOWIĄZKI:
Bezpieczny przewóz pasażerów. Prowadzenie autobusu zgodnie z zasadami ruchu drogowego oraz ustalonym rozkładem jazdy. Prawidłowa eksploatacja autobusu. Dbanie o powierzone mienie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D

Wymagania inne:

- prawo jazdy kat. D; - prawo jazdy kat. B (w przypadku braku prawa jazdy kat. D istnieje możliwość sfinansowania uprawnień przez pracodawcę);- świadectwo kwalifikacji zawodowej w zakresie przewozu osób;- orzeczenie psychologiczne (art. 39 ustawy o transporcie drogowym);- informacja z KRK o braku zakazu wykonywania zawodu kierowcy;- ukończony 21 rok życia;- znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (w przypadku obcokrajowców potwierdzona odpowiednim certyfikatem).

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 7 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego