Kierowca C+E

Go-est Sp z o.o. - zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym od ponad 12 lat.
Zatrudnimy kierowców w transporcie międzynarodowym.
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Przewóz odzieży w kontenerach na trasach międzynarodowych
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat C
  • Karta kierowcy
  • Kurs na przewóz rzeczy
  • Doświadczenie w transporcie drogowym oraz na trasach międzynarodowych
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałe trasy
  • Umowę o prace
  • Płatne pauzy poza miejscem zamieszkania
  • Nowoczesny tabor (IVECO)
  • Przewóz tylko odzieży w kontenerach
  • Dedykowany pojazd