Kierowca kat. C+E

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Kierowca kat. C+E
Czym się będziesz zajmować ?
  • Przewozem odzieży w kontenerach na stałych trasach międzynarodowych
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy na trasach międzynarodowych
  • Aktualne dokumenty:
    • Prawo jazdy kat C
    • Karta kierowcy
    • Kurs na przewóz rzeczy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o prace
  • Płatne pauzy poza miejscem zamieszkania
  • Elastyczny system pracy
  • Nowoczesny tabor
  • Dedykowany pojazd jednemu kierowcy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Najnowsze oferty pracy:

Specjalista ds. obsługi klienta linii lotniczych z jęz. niemieckim

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Travel Advisor with Norwegian

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa, Aleja Solidarności 171

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Kierowca kat. C + E - hakowiec

wczoraj

Partner Sp. z o.o. Sp. K

mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków: prowadzenie pojazdu specjalistycznego – hak transport kontenerów wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i wyładunkiem...

Więcej informacji

Kierowca kat. C+E

wczoraj

MS PROJEKT sp. z o.o.

mazowieckie / Janów (pow. miński, gm. Mińsk Mazowiecki), ul. Wschodnia 1a

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: Prowadzenie samochodów ciężarowych ciągnik + naczepa Współpraca z młodym dynamicznym...

Więcej informacji