Kierownik Działu Księgowości

Legal House Poland od ponad 6 lat wspiera biznes w Polsce świadcząc usługi prawnicze, rachunkowo-księgowe i doradztwa podatkowego.

Nasi eksperci są wyróżnieni w międzynarodowym rankingu Legal 500 jako specjaliści w zakresie prawa korporacyjnego, podatkowego, obsługi klienta prywatnego oraz ochrony biznesu.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów
Opis stanowiska:
  • nadzorowania procesu świadczenia usług księgowych:
    • audyt wiedzy pracowników Działu Księgowości z zakresu świadczenia usług księgowych;
    • podnoszenie kwalifikacji pracowników w Dziale Księgowości;
    • audyt systemów informacyjnych oraz automatyzacja oprogramowania, na którym są świadczone usługi księgowe;
    • optymalizacja procesów związanych z świadczeniem usług księgowych;
    • stworzenie oraz integracja systemu motywacji pracowników Działu Księgowości;
    • planowanie oraz kontrola pracy wykonanej przez pracowników i zleceniobiorców;
    • kontrola i zwiększenie poziomu marży każdego pracownika Działu Księgowości oraz podjęcia działań do jej zwiększenia;
    • sprawdzanie od strony merytorycznej konsultacji udzielanych klientom przez pracowników Działu;
    • nawiązanie oraz utrzymanie relacji z obecnymi i nowymi klientami podmiotu
Wymagania:
  • przynajmniej 3 lata  zarządzania co najmniej 10-osobowym  zespołem księgowym w firmie, w biurze rachunkowym lub w firmie audytorskiej
  • doświadczenie w:
    • planowaniu pracy zespołu
    • tworzeniu systemu motywacji oraz KPI
    • wdrożeniach automatyzacji procesów księgowych
    • utrzymaniu bilansu między proklienckim podejściem a zabezpieczeniem interesów biura
  • znajomość programów producenta Insert
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość)
  • znajomość języka rosyjskiego jest miło widziana
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji i stałym rozwoju
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko pracy
  • realny wpływ na organizację i optymalizację procesów księgowych
  • pracę stacjonarną w naszym biurze w Warszawie