Kierownik handlowy

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Ołtarzew
Numer: StPr/24/0657
OBOWIĄZKI:
1. Kontrolowanie magazynu 2. Kontrolowanie pracowników3. Sporządzanie cotygodniowych sprawozdań księgowych z magazynów w Warszawie, Katowicach i Pile4. Sprawdzanie i kontrola stanów magazynowych5. Zarządzanie harmonogramem czasu pracy pracowników 6. ⁠fizyczne sprawdzenie stanów magazynowych w 3 magazynach 7. Zarządzanie i pozyskiwanie nowych klientów wymagających znajomości języka ojczystego (perski, paszto i urdu)8. Sporządzanie miesięcznych raportów dla wyższej kadry kierowniczej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: perski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA perski, paszto - ZE WZGLĘDU NA POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW

Miejsce pracy:

Ołtarzew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego