Kierownik zmiany / Team leader - produkcja mebli

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sokołów Podlaski

Opis stanowiska pracy / zadania:
  • Zarządzanie zespołem kilkudziesięciu pracowników.
  • Zarządzanie procesami produkcji.
  • Planowanie i rozliczanie pracy.
  • Ocena i motywowanie podwładnych.
  • Realizacja KPI wydajnościowych.
  • Jeżeli szukasz pracy typowo za biurkiem – to nie jest praca dla Ciebie.
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem pracowniczym na produkcji.
  • Dobra znajomość procesu produkcyjnego.
  • Umiejętności komunikacyjne oraz zarządcze.
  • Obsługa programów ERP oraz MS Office (szczególnie Excel).
Pracodawca oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość awansu.
  • Premię.
  • Dodatek frekwencyjny.
  • Umowa o pracę.
  • Pracę w trzech zmianach, rotacja co tydzień.
  • Możliwą pomoc w relokacji.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma WBS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci