Konsultant telefoniczny

Młodzieżowe Biuro Pracy Warszawa
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: 5/2/2022
OBOWIĄZKI:
Telefoniczna obsługa klienta - prezentacja i sprzedaż produktów i usług (publikacje specjalistyczne, terminali płatniczych, ubezpieczeń, produktów codziennego użytku,). Obsługa wniosków pożyczkowych. Dbanie o wizerunek firmy i relacje z klientami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta / nie jest to warunek konieczny, poprawne posługiwanie się jeżykiem polskim, podstawy obsługi komputera, niekaralność.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Warszawa