Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Laski
Numer: StPr/24/0652
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów kosmetycznych; wykonywanie zdobień paznokci (dłonie i stopy); zabiegi pielęgnacyjne dłoni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetyczka (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : do pracy na wyżej wymienionym stanowisku wymagane są: znajomość technik zdobienia paznokci; znajomość zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych oraz umiejętność dobierania preparatów, narzędzi i przyborów do wykonywanych zabiegów; wymiar czasu pracy wynosi średnio 20 godz./tydzień.

Miejsce pracy:

Laski

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego