Krojczy / Krojcza odzieży damskiej

Marka Caterina istnieje na polskim rynku ponad 30 lat, specjalizuje się w produkcji i sprzedaży luksusowej damskiej odzieży. Obecnie poszukujmy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Grochów

Zakres obowiązków:
  • krojenie modeli odzieżowych - konfekcja damska: bluzki, spódnice, spodnie, sukienki, żakiety, kurtki, płaszcze
  • w razie potrzeby ewentualnie dodatkowo: prasowanie międzyoperacyjne i końcowe oraz prace ręczne związane z produkcją odzieży
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w zawodzie krojczy odzieży damskiej min. 3 lata
  • dokładności i odpowiedzialności
  • umiejętności pracy w zespole
  • doskonałej organizacji pracy
  • umiejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • dowolną formę zatrudnienia: umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.