Kucharz kuchni orientalnej / sous chef oriental cuisine

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu
Miejsce pracy: Przasnysz
Numer: StPr/23/0005
OBOWIĄZKI:
doraźna pomoc szefu kuchni w przygotowywaniu potraw kuchni orientalnej, w tym bengalskiej i indyjskiej; obróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna); przygotowywanie dań typu curry, masala, samosy; gastronomiczny rozbiór mięsa różnych zwierząt; wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych; układanie menu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : znajomość podstawowych przepisów kuchni orientalnej, w tym bengalskiej i indyjskiej[Inne] : mile widziana znajomość języka bengalskiego

Miejsce pracy:

Przasnysz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu