Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach
Kucharz
Miejsce pracy: Łosice
Numer: StPr/24/0012
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWANIE POSIŁKÓW W TYM FAST FOOD, PRZYJMOWANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NA STANOWISKU PRACY
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: bengalski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Przyrządzanie podstawowych dań kuchni bengalskiejznajomość języka bengalskiego do porozumiewania się z właścicielem pracodawca nie zapewnia dojazdu do pracy

Miejsce pracy:

Łosice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach