Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Kucharz
Miejsce pracy: Łomianki
Numer: StPr/24/0654
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWWYANIE DAŃ, SOSÓW. ZNAJOMOŚĆ J. UZBECKIEGO NEIZBĘDNA DO CZYTANIA RECEPTUR I KOMUNIKACJI Z KUCHARZAMI W RESTAURACJI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: uzbecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łomianki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego