Lektor języka obcego

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Izabelin C
Numer: StPr/24/0089
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie materiałów edukacyjnych, planowanie zajęć językowych, udział w szkoleniach metodycznych, prowadxzenie zajęć językowych, udział w zebraniach zespołu, uzupełnianie dokumentacji zajęć, komunikacja z rodzicami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wymagana znajomość co najmniej jednego z dwóch języków

Miejsce pracy:

Izabelin C

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego